Ve středu 11. listopadu se v centru Prahy uskutečnil jubilejní 10. ročník největšího charitativního bazaru s módním značkovým oblečením Harper’s Bazaar Charity, který každoročně organizují Barbara Nesvadbová a Olga Trčková a jejich Nadační fond Bazaar Charity.

Celkem se letos na akci podařilo vybrat 743 000 Kč. Celý výtěžek poputuje, stejně jako v předešlých letech, do nadace Etincelle (http://www.etincelle.cz), poskytující pomoc mentálně handicapovaným dětem. Konkrétně bude využit na financování rehabilitačních pobytů handicapovaných dětí ve specializovaných zařízeních.

Charitativního bazaru se zúčastnily významné osobnosti nejen z módní scény. Vedle modelky Pavlíny Němcové či Andrei Verešové akci svou osobní účastí podpořila také úspěšná podnikatelka Tamara Kotvalová či sama primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová.

Na akci bylo možné zakoupit unikátní modely za jedinečné ceny. Kromě oblečení charitativní bazar nabídl také boty, kabelky a další módní doplňky od značek Hermès, Dolce & Gabbana, Max Mara, Versace, Prada, Chanel, Jimmy Choo, Lanvin, Dior, Klára Nademlýnská, Liběna Rochová, Tatiana Kovaříková, Giuseppe Zanotti Design, Zara a dalších.

Celá akce byla organizována pod záštitou Magistrátu hl. města Prahy.

Velmi si vážíme Vaší pomoci.
Moc Vám děkujeme a budeme se těšit opět za rok.