Ve čtvrtek 25. února se v prostorách restaurace SOHO v Praze uskutečnila dražba šatů předních českých návrhářů jako je Tatiana Kovaříková, Klára Nademlýnská, Ivana Mentlová či Beata Rajská, doprovázená dražbou limitované edice vzácného koňaku Martell Premier Voyage. Charitativní akce realizovaná Nadačním fondem Bazaar Charity v čele s Barbarou Nesvadbovou tímto večerem podpořila jedince s mentálním a kombinovaným postižením.

„Kdokoliv s tak velkým štěstím, jako je zdraví, by neměl zavírat oči před ostatními. Pomáhat postiženým je pro členy NFBCH přirozené, samozřejmé a absolutně automatické,” objasňuje záměr celého večera zakladatelka Nadačního fondu Bazaar Charity Barbara Nesvadbová.

Celkem se v průběhu charitativního večera podařilo vybrat částku 320 000 Kč. Celý výtěžek poputuje na konto nadace Etincelle (http://www.etincelle.cz), pomáhající lidem slehkým mentálním či kombinovaným postižením. Konkrétně finanční prostředky získané zkoupi vzácného koňaku budou využity na zaměstnávání mentálně handicapovaných spoluobčanů. Vydražené šaty pak pomohou zajistit rehabilitační terapie malé Elence, která trpí těžkým pohybovým postižením.

Za nadační fond HBCH a Etincelle se těší na viděnou Bára.

 

Exkluzivního večera se zúčastnilo mnoho významných osobností. Kromě Leoše Mareše, který celou akci moderoval, a účinkující violoncellistky Terezie Kovalové na akci zavítala například také modelka Pavlína Němcová, zpěvačka Victoria Velvet a další osobnosti nejen z módní branže, ale rovněž z českého byznysu.

Zleva: Tatiana Kovaříková, Leoš Mareš, Barbara Nesvadbová. Zdroj: Nadační fond Bazaar Charity.

Velmi si vážíme Vaší pomoci. Moc Vám děkujeme.