Již druhý ročník charitativně – módního VIP eventu luxusních značek šperků, který se nesl v duchu krásy a pomoci, se konal v jedné z nejluxusnějších, nejmodernějších a bezkonkurenčně největších prodejen fashion šperků a luxusních hodinek v Praze – KOSCOM CHRONO FASHION, Pasáž Florentinum. Celým večerem provázela známá modelka a moderátorka Lucie Křížková.

Během módní přehlídky byly hostům představeny nové značky minimalistických šperků pro ženy DI GIORGIO PARIS, luxusní jachtařské unisex šperky OCEAN STORY a nejnovější kolekce unikátních šperků z Hollywoodu NIALAYA JEWELRY. NIA-SPERKY.CZ zastoupená podnikatelkou Petrou Růžičkovou přináší exkluzivně na český a slovenský trh již čtyři značky nových, neokoukaných a nadčasových šperků pro ženy i muže, kteří mají rádi osobitý styl a výjimečnost.

Modelky v čele s Miss Earth Terezou Fajksovou a Českými Miss Ivetou Vítovou a Eliškou Bučkovou předvedly opravdu jedinečné kombinace těchto značek. Mužskou část přehlídky zastoupil 3. Muž roku 2015 Jan Vurm a zcela nečekaně i 3. nejlepší kadeřník světa Michal Zapoměl, který je sám velkým milovníkem značky NIALAYA JEWELRY. Modelky oblékl do svých rób módní návrhář Miroslav Bárta, který připravil kolekci šatů a širokých kalhot přímo na míru pro tuto show.

Příjemným zpestřením bylo pěvecké vystoupení charizmatické zpěvačky Martiny Pártlové.

Velmi důležitým a dlouho očekávaným okamžikem byla dražba značkových hodinek od společnosti Koscom hodinky, která byla zorganizována Petrou Růžičkovou ve spolupráci s Nadačním fondem BeCharity Báry Nesvadbové. Celý výtěžek z této dražby putuje na konkrétní případ nemocné Elenky, která k realizaci své léčby potřebuje velmi vysoké náklady. Tyto hodinky vydražila za konečnou částku 57.000,- Kč paní Monika Babišová, které za tuto obrovskou pomoc velmi děkujeme.

„ Lidé by se měli spojovat, rozdávat dobro, pomáhat si a mít porozumění jeden pro druhého. Máme li dar žít spokojeně a prožívat každodenní radosti i starosti, neměli bychom zapomínat na ty, jejichž životy nejsou tak šťastné“. Říká P. Růžičková.

Tento večer byl také zahájením dlouhodobé spolupráce mezi NIA-SPERKY.CZ a Nadačním fondem BeCharity.