Legendární designér obuvi Manolo Blahník, který navštívil Prahu v rámci svojí výstavy The art of Shoes, byl hlavní hvězdou charitativní gala večeře, kterou společně uspořádali módní časopis Harper’s Bazaar a hotel Four Seasons Prague.

Slavnostní gala večeře se konala v úterý 8. srpna v nádherných prostorách hotelu Four Seasons. Vážení hosté měli možnost formou tiché aukce dražit hodnotné předměty. Největší zájem byl o modré ikonické lodičky, které věnoval a osobně přinesl sám mistr Blahník, jež se vydražily za 150 000,- Kč. Ze strany hostů byl o dražbu tak velký zájem, že se mistr Blahník v průběhu aukce rozhodl věnovat další dva páry nádherných lodiček, které se ušijí budoucím majitelkám na míru.

V průběhu večera se podařilo vydražit částku 1 017 000,- Kč, která bude věnována postiženým ženám a jejich rodinám. Konkrétně: Veronice Tlusté, Valentýně Machové, Janě Lannen a Ivetě Noskové, které pomoc skutečně potřebují. Jejich příběhy jsou jednotlivě popsány v příloze tiskové zprávy.

Děkujeme Manolovi Blahníkovi, všem vzácným hostům a partnerům, kteří svou účastí a štědrostí přispěli Nadačnímu fondu Bazaar Charity pomoci lidem, kteří to skutečně potřebují.

Speciální poděkování patří: Manolovi Blahníkovi, agentuře Spain Art, museu Kampa, PR & Event agentuře BB Media Consulting.

Příběhy Žen, kterým jsme pomohli.

Souhrn článků o akci naleznete zde.