V krásných novobarokních prostorách sálu Boccaccio v Praze se dne 12.4. konala módní přehlídka luxusních značek spodního prádla a plavek společnosti Chickie (chickie.cz). Společnost Chickie pozvala 150 významných hostů z řad svých zákazníků, politiky, businessu a showbusinessu. Z řad politiků přijala pozvání primátorka Hlavního města, hejtmanka Středočeského kraje a další významné osobnosti od úrovně ministrů, poslanců a senátorů až po úroveň pražské komunální politiky. Celá akce byla koncipována jako VIP s cílem informovat o nových kolekcích spodního prádla a plavek různých značek, např. Heidi Klum, Victorias Secret, Linga Dore, Emprainte, Freya atd. Tato módní přehlídka byla zároveň podporou pro nadační fond Bazaar Charity spisovatelky Báry Nesvadbové. Společnost Chickie věnovala dar ve výši 30.000,- Kč, který byl určen pro konkrétní případ pomoci.

Za doprovodu „live DJ music“ předvedly velmi sexy prádlo přední české modelky – Renata Langmanová, Ester Berdychová, Lucie Křížková, Nikol Švantnerová a další krásky, mezi kterými nechyběly dvě vyhledávané oversize modelky Veronika Matoušková a Adéla Gruberová.

Lucie Křížková říká: „Ve spodním prádle mě už zas dlouho nikdo neuvidí. Tohle bylo opravdu výjimečné, ale jsem ráda, že jsem se přehlídky zúčastnila. Je fajn na chvíli vyměnit mateřské povinnosti za společnost bezdětných sexy modelek. Na včerejší akci jsem kývla ze dvou důvodů – 1, byla to přehlídka v krásných prostorách novobarokního sálu Boccaccio v Praze, přehlídka na úrovni, 2, nabídku jsem přijala cca tři týdny po porodu a brala to jako svoji metu, do kdy být opět ve formě.“

Ester Berdychová: „Postavu si udržuji uz od mala. Hrála jsem závodně tenis a dělala atletiku. Sport mám ráda a taky je to součást mé denní rutiny a samozřejmě napomáhá fit postavě. Nemám žadný striktní jídelníček, ale samozřejmě si jídlo hlídám tak, jako skoro každá žena, které záleží na tom, jak vypadá. Nejde o žadné diety, ale zdravý životní styl. Snažím se jíst hlavně hodně zeleniny, luštěnin, ryb, masa, ořechu a taky jsem do svého cvičení přidala hodně proteinu, který je nezbytnou součastí. Plavky a spodní prádlo předvádím ráda, je to přece má práce. Prádlo, plavky a modelky byly krásné, takže přehlidka se moc vyvedla. Jsem ráda, že jsem mohla udělat přehlídku pro dobrou věc a ještě když je v rodné zemi“.

Moderátorkou večera byla Lenka Vacvalová. Energická slovenská moderátorka. Jako moderátorka televizních fashion pořadů a kanálů má k módě velmi blízko. Svůj cit pro módu předvádí také jako moderátorka prestižních akcí.

Předělem mezi jednotlivými bloky programu (Plavky / Spodní prádlo) bylo vystoupení zpěvačky Emmy Smetany. Herečka a zpěvačka s francouzskými kořeny žije střídavě v České republice a v zahraničí. V současné době působí zejména jako zpěvačka a muzikantka. Zazpívala dvě písně, které svým charakterem dotvořily atmosféru večera.

O kompletní produkci celé akce se postarala Petra Růžičková, v jejímž týmu nechyběla např. známá choreografka Lenka Vinická a špičkový tým kadeřníků ze společnosti BOMTON.

Prodejna Chickie slavnostně otevře svůj showroom s prodejnou již koncem dubna na adrese Vratislavova 9, Praha 2.