Praha, 10. dubna 2018 – Nadační fond Be Charity se i v letošním roce spojil s butiky z pražské luxusní Pařížské ulice, aby zajistil finanční pomoc pěti konkrétním dětem s komplikovaným postižením. Druhý ročník tohoto charitativního projektu potrvá do 21. června 2018.

Projekt Pařížská dětem navazuje na úspěšný rok 2017, který umožnil rozdělit mezi handicapované děti celkem 369 010 Kč. Stejně jako v minulém roce budou partnerské obchody odvádět po dobu trvání projektu předem stanovenou částku z každého realizovaného prodeje, přičemž společnosti Carollinum, LBM a Literix Group přispějí z každého zakoupeného produktu 50 Kč. Podílet se na této dobročinné akci tak může úplně každý. Stačí jen navštívit některý z vybraných butiků a pustit se odvážně do nakupování.

Partnery projektu jsou:

LBM (Valentino, Tod’s, Bottega Veneta, Pařížská 17, The Brands, Diesel, Audemars Piguet, Breitling, Ermenegildo Zegna), Literix (Dolce & Gabbana, Hogan, Salvatore Ferragamo, Brunello Cuccinelli), Carollinum (Montblanc, Patek Phillipe, Rolex, butik Carollinum), Prodes a butiky Beata Rajská, Tatiana, Klára Nademlýnská, Roberto Coin, Gismondi, Sanu Babu.

Mediálními partnery jsou:

Luxus.cz, Super.cz, TV Prima, Blesk.cz.