Praha, 12. února 2019 – Proslulá šperkařská značka Gismondi 1754 již po sedm generací vytváří šperky, které jsou nejen krásné, ale také pomáhají dětem. Kolekce charitativních náramků s názvem PRIA de MÄ – tedy zrozeno z moře – vyjadřuje čistotu dětského snu a sílu velkorysého gesta, neboť jejich hlavní části, magická sklíčka, vybírají sami děti na plážích po celé Itálii, když během prosluněných letních odpoledních hrají hry.
V České republice se proto prodej těchto symbolů lásky a bezstarostného dětského snění spojil s nadačním fondem Be Charity, jehož posláním je podporovat dlouhodobě nemocné děti či jinak znevýhodněné osoby a jejich rodinné příslušníky, kteří se o ně starají.
Symbiotické spojení vyvrcholilo 12. 2. 2019 speciální předvalentýnskou dražbou jednoho kusu unikátního náramku Pria de Mä. Předmětem dražby byla také limitovaná láhev Campari věnována ambasadorem značky Milanem Zalešem, červené šaty od přední české návrhářky Tatiany a warholovský portrét od českého umělce Martina Fischera. Aukce vynesla neuvěřitelných 331 00 Kč a my děkujeme všem zúčastněným za jejich podporu a ochotu přispět na dobročinné účely.
V prostorách DSC Gallery, jež se pro tuto příležitost proměnila v kabaretní lounge, si hosté mohli vychutnat speciálně namíchané Campari koktejly či sofistikované menu od Stones catering, sladké pokušení od Veroniky Cupcakes nebo se osvěžit vodou Aqua Angels.
Bohatý program zahrnoval hudební vystoupení Lenky Nové v doprovodu Petra Maláska, kabaretní číslo burlesky Stephanie van der Strupmf či ukázku výtvarné techniky signifikantních portrétů od českého umělce Martina Fishera.