Praha, 4. dubna 2019 – Nádherných 76.089 Kč putuje Nadačnímu fondu Be Charity jednak z procedur v Miracle Esthetic Clinic & Spa, Janáčkovo nábřeží 86/7, Praha 5, ale také z příspěvku zdejších terapeutek, které se ten den vzdaly svého platu pro dobročinné účely. Estetická klinika se rozhodla podpořit šestici dětí a jejich rodin z databáze žadatelů nadačního fondu. Částka bude rozdělená celá do poslední koruny, nic nejde na provoz fondu. Anna Margarian, ředitelka salonu, v souvislosti s charitativní akcí říká: „Peníze mohou v tomto případě znamenat pro děti velkou naději. Sama jsem máma a dokážu si představit, jak je naděje v těchto případech důležitá.“
Ze známých osobností se do projektu zapojily herečky Kaira Hrachovcová a Dominika Býmová,  modelka Jana Doleželová a samozřejmě zakladatelka Be Charity Barbara Nesvadbová.

O dětech, které platforma Beauty for Charity podpoří
Eliška se narodila v roce 2013 předčasně jako jedno z dvojčat. Kvůli krvácení do mozku, které měla pár dní po narození, je její diagnóza DMO – dětská mozková obrna (spastická diparéza). Potřebuje intenzivní neurorehabilitace. Nicolka je také narozená v roce 2013 a také předčasně. Má diagnostikovanou dětskou mozková obrnu – díky rehabilitacím se zlepšuje její mobilita i vnímavost a řeč. Karolínka se narodila v roce 2016 po velmi komplikovaném porodu. Protože byl její mozek bez kyslíku, má dětskou mozkovou obrnu, ke které se přidaly i epileptické záchvaty. Daniel (narozený 2010) trpí spastickou formou DMO (kvadruparézou), což znamená, že jsou všechny čtyři končetiny ztuhlé a trvale stažené. Má těžkou slabozrakost, astigmatismus, přidala se epilepsie. Při pravidelných rehabilitacích je šance, že bude chodit. Tadeáš se narodil v roce 2017, ale během první noci měl problémy s dýcháním, přičemž se následně začal pomaleji vyvíjet. V osmi měsících mu diagnostikobali DMO a mikrocefalii. Adam se narodil v roce 2013 bez známek problémů. V pěti měsících se zjistilo, že se nevyvíjí, po roce mu byla diagnostikována neléčitelná merosin deficitní kongenitální svalová dystrofie. Poutřebuje neurorehabilitace, fyzioterapii, péči 24 hodin denně.

O Miracle Esthetic Clinic & Spa
Klinika se specializuje především na neinvazivní metody s maximálními výsledky. Klientům poskytuje služby v oblasti hubnutí, modelace postavy, zpevnění pokožky i těla, léčby celulitidy, formování kontur či celkové regenerace. Terapeutky kliniky poskytují profesionální poradenství, související s péčí o obličej
i o tělo.

O Beauty for Charity
Platforma Beauty for Charity bude pokračovat po celý rok i v dalších salonech a estetických klinikách. 26. dubna 2019 se bude konat v Luvoxy – Hair & Beauty, U Trezorky 921/2, budova Aviatica, Praha 5, 3. května 2019 pak v salonu Werner Hair, Bolzanova 3, Praha 1. Další termíny a místa budou včas zveřejněny na webové stránce www.becharity.cz a na sociálních sítích nadačního fondu. Beauty for Charity by se měla stát pravidelným zdrojem podpory rehabilitací pro zmíněných šest dětí.