Slapy, 29. května 2019 – GOLF FOR CHARITY! Charitativní golfový turnaj pořádaný naší milou členkou správní rady Danou Bérovou v areálu Golf Park Slapy je úspěšně za námi. A díky němu máme na rehabilitace pro děti s handicapem a na nový web, který bude celorepublikovou platformou pro rodiče pečující o postižené děti, krásných 200 tisíc korun! Ano, počasí mohlo být lepší, ale na sportovní nasazení a švih při odpalech vliv nemělo, a tak se na stupně vítězů postavili zlatí Michal Šimůnek a Radek Petráň, stříbrní Michael Zima a Daniel Smrkovský s dohledem Alana Babického a bronzoví Pavel Veselý a Jan Rosenkranz. Úspěšně zvládnutý turnaj jsme oslavili proseccem z Prosekárny, mlsali jsme vynikající bábovky, cuketovou buchtu a sušenky Michaely Štěpničkové alias Tengo Todo a za podporu děkujeme také majitelce advokátní kanceláře Mgr. Šárce Loukotové. Poprvé se k nám připojila také profesionální golfistka Šideri Váňová, která popřála hráčům hezkou hru, protože její nabitý program jí nedovolil odehrát celý turnaj. Tak třeba zase za rok!

Golf Park Slapy najdete jen 18 km od okraje Prahy ve výletní oblasti u Slapské přehrady. Nabízí hru na 18 jamkách – první devítka má název Rabyňská hora, druhá Tři kříže, dále je k dispozici Driving range, Putting and Chipping green. Místní restaurace vaří domácí kuchyni.

Šideri Váňová je česká profesionální hráčka golfu. Na konci roku 2017 se v Maroku kvalifikovala do nejvyšší evropské ženské soutěže Ladies European Tour. V historii českého golfu je teprve třetí hráčkou, která se v Evropě probojovala tak vysoko. Intenzivně pracuje na svém golfu po fyzické i mentální stránce, náročnost jejích fyzických tréninků je příslovečná.

Prosekárna je prostor, kde si můžete zakoupit různé druhy šumivých vín prosecco, ochutnat skvělou kávu Caffé del Doge, domácí italské delikatesy nebo si jen prohlédnout dekorativní předměty a na chvíli se zastavit. Na www.prosekarna.cz najdete i e-shop.

Michaela Štěpničková alias Tengo Todo, které v překladu ze španělštiny znamená Mám vše, byla během hry oblíbenou zastávkou, protože její stánek byl plný sladkých dobrot a vynikající kávy.

Mgr. Šárka Loukotová, jejíž advokátní kancelář můžete navštívit na Václavském náměstí nebo ve Štěrboholích, obdarovala hráče už u registrace, originálním golfovým míčkem.

Web Našenaděje.cz bude oficiálně spuštěn v lednu 2020. Jedná se o celorepublikovou platformu pro rodiče pečující o postižené děti. Moderní web komunitního stylu nabídne veškeré informace, které rodiče potřebují. Na jednom místě najdou rady odborníků, právní minimum, tipy kde a jak žádat o finanční pomoc, psychologickou podporu, blog se sdílením zkušeností, bazar pomůcek a kontakty nejen do zdravotnických a sociálních zařízení ve všech regionech ČR. Naše naděje též umožní drobným dárcům podporovat konkrétní příběhy.